You are now being logged in using your Facebook credentials
Volejbalový oddíl T.J. Sokol Dolní Újezd T.J. Sokol Dolní Újezd

A+ A A-

BMV opět v Dolním Újezdě

27. 4. jsme uspořádali BMV i u nás v DÚ pro nejmenší hráčky v barvách žlutého a oranžového volejbalu. Turnaje se zúčastnilo celkem 47 týmů. Díky skvělé organizaci celého volejbalu se turnaj velmi vydařil a všichni byli spokojeni. Naše holky vybojovaly jednu zlatou a tři stříbrné medaile.

Číst dál...

Konec sezóny v barvách barevného minivolejbalu

V sobotu 8. 6. jsme si jeli zahrát poslední turnaj sezóny do České Třebové, kde nás čekal barevný minivolejbal. Celkem nás jelo 7 týmů - 3x žlutý, 1x oranžový, 3x modrý tým. Počasí nám vyšlo na jedničku. Holky si turnaj užily. Stříbrnou medaili si nakonec odvezly Editka, Beátka, Elenka v kategorii žlutý volejbal 2.třída. V modrých barvách holkám utekla bronzová medaile v boji o třetí místo. Ale i tak byl turnaj vydařený a všichni jsme z turnaje odjížděli spokojeni. Po cestě domů jsme se stavili na zrmzlinu. Teď se už těšíme na zaslouženou pauzu od volejbalu, abychom mohli v plné síle v srpnu opět nastartovat novou volejbalovou sezónu. Díky všem rodičům, kteří nás na tento turnaj doprovodili a pomohli s jeho zvládnutím. Všem přejeme krásné léto.

Číst dál...

BMV Svitavy

V sobotu 24. 2. jsme se po delší době opět vydaly na barevný minivolejbal tentokrát do Svitav. Na turnaji nás zastupovaly celkem 4 týmy - 1x žlutý 1.třída, 2x žlutý 2.třída, 1x oranžový.

Na turnaji byla opět velmi početná účast hráčů a hráček. Holky byly natěšené. Turnaj splnil naše očekávání - radost ze hry, sportovní atmosféru, radost ale i slzičky.

Na turnaji se nám dařilo. Domů jsme přivezly celkem 3 medaile:

Za 1.třídu si stříbrnou medaili vybojovaly Jolanka s Josefínkou.

Za 2. třídu pak Editka s Beátkou, také stříbro.

Za kategorii oranžového volejbalu pak Štěpánka, Terezka a Emička medaili bronzovou.

Každá hráčka také dostala drobnou odměnu. Cestu domů nám zpříjemňoval zpěv a dobrá nálada v autě a už teď se těšíme na další BMV 6. 4. v ČT.

Číst dál...

1.kolo BMV v Poličce za námi

V neděli 3. 12. jsme se vydali na první turnaj barevného minivolejbalu do Poličky i přesto, že vyhlídky na zimní cestu byly nepříznivé. Na turnaj jelo celkem 18 hráček. Zastoupení jsme měli ve žlutém, oranžovém i modrém volejbalu. Jiné barvy se zde nehrály. Účast ostatních oddílů byla také početná, zejména ze Svitav.

Smyslem turnaje bylo prožít pěkné sportovní volejbalové dopoledne a hlavně mít radost ze hry. Někde se dařilo, jindy ne. I slzičky se objevily, ale i to ke sportu patří. Štěpánka, Terezie N. a Stázka si poprvé zahrály oranžový volejbal. St. holky si už zahrály modrý volejbal, také poprvé (Eliška, Anička, Valentýna, Sofinka, Emička, Péťa). Nakonec jsme přivezli 2 zlaté medaile ve žlutém volejbalu – Editka a Beátka, Amálka a Lenička. Gratulujeme.

Pro některé nejmenší hráčky to byla dnes premiéra (Josefínka, Jolanka, Lenička, Maruška). Holky konečně zažily atmosféru turnaje a už teď se těší na další. Děkuji rodičům za výpomoc a doprovod nejen na turnaj ale i při turnaji.

Číst dál...

Poslední turnaj BMV v České Třebové jsme si parádně užili

V neděli 11. 6. se uskutečnilo poslední kolo sezóny v BMV v České Třebové. Tentokrát se hrály všechny barvy v dopoledním čase. Takže tentokrát nás jela pořádná sestava 5 aut, 20 hráček. Turnaj doprovázela dobrá nálada, chuť hrát a bojovat o dobrý výsledek, počasí nám také přálo. Byl to povedený téměř "letní" turnaj.

Žlutý volejbal 1.třída - Editka, Beátka, Amálka, Elenka. Holky bojovaly statečně, ovšem rezervy byly v dobíhání míčů a také holkám hodně vyklouzával míč z ruky. Ale i tak je moc chválíme. Holky obsadila ve své skupině 5. a 8. místo.

Žlutý volejbal 2.třída - Emička a Štěpa. Jejich turnajové snažení a boj nakonec vyústil v boj o 3.místo s týmem Litomyšle (kluci). Byl to napínavý boj do poslední chvíle a holky nakonec vyhrály. Radost byla obrovská. Gratulujeme.

Červený volejbal - Eliška, Vali, Sára, Péťa, Sofča. Vzhledem k tomu, že červených týmů bylo nejméně, holky odehrály 4 zápasy dvoukolově. Eliška s Vali nakonec vybojovaly krásnou stříbrnou medaili.

Modrý volejbal - Larča, Terča, Nellča se dostaly do finále a bojovaly o první místo ve své skupině. Jejich soupeři byli kluci z týmu Svitav (Fíďa Vašek). Byl to vyrovnaný zápas ale nakonec holky prohrály. Ale i tak jsme se radovaly za stříbrnou medaili. Sofča, Gabča, Vaneska vyhrály zápas o 3 místo, takže si domů odvezly bronzovou medaili. Klárka, Elenka Kl., Barča V. obsadili pěkné 5 místo.

Každá hráčka dostala sladkou odměnu za turnaj, takže každý byl spokojený i bez medaile. Děkujeme všem rodičům, kteří jeli na turnaj s námi a pomohli s dohledem při turnaji a fandili.